pondělí 23. ledna 2017

Aktualita: Žijeme tancem

Žijeme tancem

V zimním období oblékají dámy plesové róby a pánové zase společenské boty. Ano, nastává období plesů a tanečních bálů. Tanečnice i tanečníci předvádějí své nejlepší pohyby. A všichni společně víří na tanečním parketu.Při této příležitosti jsme pro vás z archivu vybrali revue současného tance Taneční zóna a portál o profesionální taneční scéně Taneční aktuality. Webové stránky máme v archivu téměř 10 let a během této doby obě prošly značnou proměnou. Podívejte se, jak se česká taneční scéna vyvíjela.


Let´s dance

In the winter time ladies dress ball-gown and men put on the formal shoes. Yes, it is a time of dancing balls. A dancers show their best moves. And all together whirl on the dance floor.


On this occasion we chose from our archive revue of contemporary dance Taneční zóna and a portal for professional dance scene Taneční aktuality. We have this websites in the archive for almost 10 years and during that time both have undergone considerable changes. See how the Czech dance scene has developed.Námi vybrané zdroje, více v oborovém třídění:


Taneční zóna

Stránky obsahují aktuality, pozvánky na festivaly, recenze na taneční vystoupení, rozhovory s umělci a další informace týkající se tance
Vydavatel: Sdružení pro podporu vydávání revue současného tanceTaneční aktuality

Přehled aktuálních i uplynulých tanečních akcí a festivalů, recenze tanečních představení, rozhovory s umělci, aktuality z domova i ze světa, reportáže a další informace z oblasti tance
Vydavatel: Taneční aktuality