neděle 1. ledna 2017

Aktualita: Lanové dráhy

Lanové dráhy

ski-lifts-1209812_1920_blue.jpg
Zima a hory k sobě patří. Zasněžené vrcholky kopců, sáně, lyže, snowboard anebo třeba rozhledny. To vše si můžete užít i v Jizerských horách nebo v Krkonoších s nejvyšší českou horou Sněžkou.
Webové stránky rozhledny Ještěd hory Sněžky archivujeme teprve několik let. Mnohem delší dobu na obou místech stojí lanovky. Tipnete si, kdy byly postaveny? Na obou portálech také najdete i spoustu dalších zajímavých informací nejen o tom, kam se v okolí vypravit. Pamatujte totiž, neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení.

Cableway

Winter and mountains belong together. Snowy tops, sled, skis, snowboards or lookouts. You can enjoy it in Jizerské hory or in Krkonoše with highest Czech mountain Sněžka.
We archive a websites of Ještěd and Sněžka only a few years. Much longer stands cableways on the tops of that mountains. Can you guess the right answer? You can find on this portals a lot of interesting informations about tourist trips. Remember, there is no bad weather, only bad clothing.

Námi vybrané zdroje, více v oborovém třídění

Hora Sněžka – nejvyšší hora České republiky a Krkonoš

Stránky věnované nejvyšší hoře ČR. Obsahují praktické informace pro návštěvníky, tipy na výlety a turistické trasy.
Vydavatel: Němeček, Radomír
Stránky věnované rozhledně a televiznímu vysílači na hoře Ještěd. Tipy na výlety, sportovní aktivity a informace o rozhledně a hotelu.
Vydavatel: Němeček, Radomír