pondělí 12. prosince 2016

Aktualita: Veselé Vánoce

Veselé Vánoce

Za Webarchiv bychom vám chtěli popřát klidné a pohodové prožití Vánoc. Vzhledem k tomu, že předvánoční čas bývá pro mnoho z nás ve znamení spěchu a shonu, co takhle se na chvíli posadit, nechat vánoční úklid na jindy a podívat se do našeho archivu, jak vypadaly některé webové stránky v minulosti?
Navíc se můžete inspirovat. Na archivních verzích stránek Ekologického institutu Veronica zjistíte, že prodával své vánoční jedličky už v roce 2006. Pořídit si je můžete i letos a na jaře pak sami nebo ve spolupráci s nadací vysadit kus nového lesa.
Príma receptář nabízí mimo jiné i velkou sbírku receptů. V roce 2013 přinesl neobyčejné recepty na vánoční cukroví se zelenou kávou. Vyzkoušíte je letos?

Merry Christmas

We would like to wish you a Merry Christmas. A lot of us spend Christmas time usually in a rush. Let´s leave housekeeping for another time and have a look to our Webarchive at old versions of some websites.
You can inspire. As you can see on archive copies, Ecological Institute Veronica sold Christmas trees already in 2006. You can buy them and in the spring plant these trees in forest.
Príma receptář offers a large collection of recipes. This web brought unusual recipe for Christmas sweets with green coffee at 2013. Will you try it?